Verkoop / Service
045-7518600

CONTACTPERSONEN

Vind een verkoper bij u in de buurt (zoek op postcode)


VERKOOP - BUITENDIENST

Key Account Manager

Johan Bergwerff
T +31 (0)6 20390655
E Johan.Bergwerff@nl.elco.net

Key Account Manager Regio Zuid

Bert Bergman
T +31 (0)6 20987905
E Bert.Bergman@nl.elco.net

Area Sales Manager Netherlands / Key Account Manager Regio Noord

Jan Pottjewijd
T +31 (0)6 83568627
E Jan.Pottjewijd@nl.elco.net

VERKOOP - BINNENDIENST

Sales Desk

Henk van Deur
T +31 (0)45 7518600
E Henk.Deur@nl.elco.net

Bianca Rademacher
T +31 (0)45 7518600
E Bianca.Rademacher@nl.elco.net

SOLUTION CENTER

Customized Solutions Engineer

John Walbeek
T +31 (0)6 53863398
E John.Walbeek@nl.elco.net

Vincent van der Staaij
T +31 (0)6 53863414
E Vincent.Staaij@nl.elco.net

SERVICE

Service Coördinator

Paul Aussems
T +31 (0)45 7518600
E Paul.Aussems@nl.elco.net

Field Team Leader Service

John Walbeek
T +31 (0)6 53863398
E John.Walbeek@nl.elco.net

Senior Service Engineer

Peter Barendrecht
T +31 (0)6 53863399
E Peter.Barendrecht@nl.elco.net

Martijn Assen
T +31 (0)6 51527469
E Martijn.Assen@nl.elco.net

Service Engineers

Rob Derickx
Josef van Dorst
Frans van de Laar
Ronald van Leeuwen
Folkert Stuijver